Aplikace dostupné z DVB Portálu

DVB Portál tvoří rozcestník pro jednoduchý a přehledný přístup k dalším multimediálním aplikacím a to i jiných subjektů. Na tomto portále je uveden seznam aktuálně dostupných multimediálních aplikací ve vysílání a jejich náhledy s popisem funkce. Pro přístup k vlastním aplikacím, jejich spuštění a používání je potřeba vlastnit DVB digitální přijímač vybavený funkcí HbbTV. Aktuální umístění našeho DVB portálu, který vede ke všem dalším HbbTV aplikacím určených pro ČR, bude vždy uveden v aktualitách.


DVB Portál

Wikipedia (DE Demo)

Test přijímačů

Aktuality

2011-04-21 Spuštění test. vysílání DVB Portál je dostupný ve vysílání ČT 24 na satelitu Astra 23,5E (CS Link). Přijímače s HbbTV funkcí zobrazí ve spodním pravém rohu obrazovky červené tlačítko, po jeho stisku na dálkovém ovládání se zobrazí HbbTV aplikace DVB Portál.

2011-04-08 Příprava spuštění DVB Portál je připraven pro spuštění spolu s Testovací aplikací pro přijímače a demo aplikací Wikipedia. Spuštění předpokládáme v týdnu 18.-22.4.2011 ve vysílání ČT 24 na satelitu Astra 23,5E (CS Link).